Grażyna Majewska dyrektorem Miejskiego Centrum Kultury

Pani Grażyna Majewska, pełniąca dotychczas obowiązki dyrektora Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej, powołana została na dyrektora tej instytucji kultury. Funkcję obejmie z dniem 5 lutego. Prezydent miasta, Konrad Krönig podkreśla, że bardzo wysoko ocenia umiejętności zarządzania nowej dyrektor i dotychczasową współpracę.

Pani Grażyna Majewska od 5 lutego 2020 roku pełniła obowiązki dyrektora MCK. Jej praca na tym stanowisku spotkała się z uznaniem zarówno ze strony współpracowników, jak i prezydenta miasta.

Po uzyskaniu wymaganych prawem opinii, zgodnie z Ustawą o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, prezydent miasta powołał panią Grażyną Majewską na dyrektora Miejskiego Centrum Kultury na okres od 5 lutego 2021 roku do 4 lutego 2025 roku.

– Cieszę się, że Pani Grażyna Majewska zgodziła się przyjąć propozycję kierowania MCK. Bardzo dobrze oceniam współpracę z nią i jej umiejętności zarządzania, które było widać zarówno wtedy, gdy była dyrektorem jednego ze skarżyskich przedszkoli publicznych, jak i obecnie, gdy pełniła obowiązki dyrektora MCK. Zyskała uznanie i sympatię pracowników oraz przedstawicieli organizacji, czy stowarzyszeń, z którymi współpracuje – mówi prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.