Wspólnota a różnorodność – czekamy na reportaże konkursowe

Zapraszamy osoby pełnoletnie do udziału w konkursie na reportaż filmowy lub literacki pod hasłem „Wspólnota a różnorodność – na przykładzie skarżyskiej tkanki społecznej”. Celem konkursu jest ukazanie różnorodności miasta oraz więzi wspólnotowych łączących różne grupy społeczne i mniejszości, a także budowanie postaw tolerancji i akceptacji różnorodności i zwalczanie stereotypów. Prace konkursowe można zgłaszać do 12 listopada.

Konkurs skierowany jest dla osób pełnoletnich i odbywa się w dwóch kategoriach:

• kategoria I – reportaż filmowy
  • kategoria II – reportaż literacki

Prace powinny odpowiadać tematowi przewodniemu konkursu.

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy – w regulaminie konkursu.

DO POBRANIA:

Regulamin konkursu na reportaż filmowy i literacki „Wspólnota a różnorodność na przykładzie skarżyskiej tkanki społecznej”