Dezynfekcja w Urzędzie Miasta dla bezpieczeństwa petentów i pracowników

Budynek Urzędu Miasta, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie petentów oraz pracowników, przejdzie pełną dezynfekcję.

Jest to kolejne działanie prowadzone w skarżyskim magistracie w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w trosce o zachowanie wysokich standardów bezpieczeństwa. Pracownicy urzędu dostosowują się do obowiązku regularnej dezynfekcji dłoni oraz zakrywania nosa i ust, klamki, czy balustrady są regularnie odkażane, a korespondencja jest naświetlana za pomocą lampy wirusobójczej.

Przypominamy również, że z powodu aktualnej sytuacji epidemiologicznej, w trosce o ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa, Urząd Miasta pracuje w trybie wewnętrznym. Petenci obsługiwani są pojedynczo, po wcześniejszym umówieniu wizyty na konkretną godzinę. Szczegółową informację na ten temat znaleźć można TUTAJ.