Bezpłatne szkolenie „Pracownik administracyjno-biurowy”

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza do skorzystania z BEZPŁATNEGO szkolenia „Pracownik administracyjno-biurowy”. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Czas trwania szkolenia:
60 godzin dydaktycznych

Kto może wziąć udział w projekcie?
Osoby w wieku 18 lat i więcej, z obszaru miasta Skarżysko-Kamienna, w szczególności w wieku 50 lat i więcej, pracujące lub niepracujące, uczące się oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Gdzie i kiedy odbywają się zajęcia?
Zajęcia odbywać się będą  w miejscowości Skarżysko-Kamienna, w godzinach popołudniowych.

Realizacja szkolenia:
wrzesień – październik 2021r.

Organizator zapewnia:
– materiały szkoleniowe,
– doświadczonych wykładowców
– stały kontakt z kadrą realizującą projekt
– serwis kawowy

Uczestnicy poznają podstawowe wiadomości z zakresu prawa administracyjnego, ochrony danych osobowych i archiwizacji. Nauczą się redagowania pism i listów, pisania raportów, pracy na komputerze w programie MS Word. Zostaną zaznajomieni z techniką biurową, funkcjonowaniem sekretariatu oraz przygotowaniem prezentacji.

Projekt „Szkolenia czas start” realizowany w ramach Osi Priorytetowej 8 Rozwój edukacji i aktywne społeczeństwo, Działania 8.5. Rozwój i wysoka jakość szkolnictwa zawodowego i kształcenia ustawicznego, Poddziałania 8.5.3 Edukacja formalna i pozaformalna osób dorosłych, na podstawie umowy z Województwem Świętokrzyskim pełniącym funkcję Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.kswp.org.pl oraz pod numerem telefonu 41 251 24 32, kom: 539 865 554 e-mail: m_bernat@kswp.org.pl.

źródło: KSWP, Skarżysko-Kamienna