Wspólne kolędowanie pacjentów Dziennego Domu Opieki Medycznej

20 grudnia odbyło się uroczyste kolędowanie, w którym wzięli udział pacjenci Dziennego Domu Opieki Medycznej. Zgromadzonych gości przywitała Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej- Pani Dorota Sorbian.

Zaproszenie na tą wyjątkową uroczystość przyjęli: Pan Prezydent Krzysztof Myszka, Pani Skarbnik-
Ewa Pawełczyk oraz Kierownik Referatu Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Skarżysku- Kamiennej- p. Urszula Wiśniewska, którzy złożyli pacjentom i ich rodzinom życzenia świąteczne i wręczyli symboliczne podarunki.

Spotkanie było równocześnie okazją do zaprezentowania INFORMATORA DLA PACJENTA ORAZ RODZIN/ OPIEKUNÓW OSÓB POTRZEBUJĄCYCH WSPARCIA W CODZIENNYM FUNKCJONOWANIU, który powstał w ramach projektu „Utworzenie Dziennego Domu Opieki Medycznej w Skarżysku- Kamiennej” realizowany przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Przychodnie Miejskie” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.