Zapraszamy seniorów po Ogólnopolską Kartę Seniora

Przypominamy, że w naszym mieście wydajemy Ogólnopolską Kartę Seniora. Dzięki współpracy gminy z Programem Ogólnopolska Karta Seniora, mieszkańcy Skarżyska otrzymują ją bezpłatnie!

Kartę może otrzymać każdy senior, który ukończył 60 lat.

Upoważnia ona do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

Lista wszystkich – ponad 3100 punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora – znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl.

Wniosek o wydanie karty mieszkańcy Skarżyska-Kamiennej mogą pobrać i złożyć w Referacie Zdrowia w Urzędzie Miasta – pokój  14, tel. 41 25 20 118.