Zapraszamy na darmowe seanse filmowe w kinie pod chmurką

2, 3 i 4 września zorganizowane będzie letnie kino pod chmurką. Wyświetlane będą trzy filmy. Do wspólnego oglądania zapraszają: Prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig oraz Miejskie Centrum Kultury.

UWAGA!!! W związku z możliwymi opadami deszczu informujemy, że zmienia się lokalizacja Kina Letniego pod Chmurką. Zapraszamy na Lodowisko Miejskie przy Hali Sportowej, ul. Konarskiego 34.

LETNIE KINO POD CHMURKĄ:

  • 2 września (sobota) – NA NOŻE
  • 3 września (niedziela) – PIES
  • 4 września (poniedziałek) – JESTEM TAKA PIĘKNA

Rozpoczęcie projekcji o godz. 20.00

WSTĘP WOLNY!

Na noże

Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw, Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem całej jego, dość szczególnej, rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu nie brakowało także nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, bliscy Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik pozostanie do ostatniej chwili zagadką.

Zwiastun filmu: https://youtu.be/TmdumLTEPmE

Pies

Film producentów hitów Magic Mike, Magic Mike XXL, Świat w płomieniach, 22 Jump Street, Ocean’s 13, Na skraju jutra.

Pełna humoru i wzruszeń historia przyjaźni między żołnierzem po przejściach i psem z przeszłością na miarę niezapomnianych Nietykalnych i Green Booka.

Komedia o byłym żołnierzu, który przemierza kalifornijskie wybrzeże, by dostarczyć krnąbrnego psa na pogrzeb jego zmarłego pana.

Debiut reżyserski i znakomita główna rola Channinga Tatuma, gwiazdora MAGIC MIKE’A i 21 JUMP STREET.

Zwiastun filmu: https://youtu.be/8iZmDPOGVEQ

Jestem taka piękna

Renee Bennett (Amy Schumer) każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku – mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, wprost nie może uwierzyć. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Jednym słowem – jest zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło. Dla całego świata Renee nadal wygląda tak samo. Jednak bohaterka, przekonana o rzekomym cudzie, przechodzi totalną metamorfozę. Z szarej myszki staje się wyzwoloną i pewną siebie kobietą, której śmiałość i energia robią piorunujące wrażenie na wszystkich, począwszy od jej słodkiego chłopaka – Ethana (Rory Scovel), a skończywszy na atrakcyjnej szefowej – Avery Leclair (Michelle Williams). Z czasem Renee, która dzięki awansom pnie się w górę w firmie kosmetycznej, zaczyna spoglądać z wyższością na świat i innych ludzi. Czy to możliwe, żeby stając się „piękną”, dopuściła do głosu „brzydszą” część swojej osobowości?

Zwiastun filmu: https://youtu.be/hinuDAxHO5E

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Profilaktyka poprzez teatr

W mieście trwały Skarżyskie Dni Profilaktyki. Wśród propozycji znalazły się między innymi spektakle profilaktyczne, adresowane do przedszkolaków i…
Total
0
Share