Zakończyło się przyjmowanie wniosków na 2021 rok o odbiór wyrobów zawierających azbest

W związku z wykorzystaniem środków finansowych na ten rok na realizację programu „Usuwanie, transport i utylizacja wyrobów zawierających azbest z nieruchomości znajdujących się na terenie Gminy Skarżysko-Kamienna” informujemy, że wstrzymane zostaje przyjmowanie wniosków od mieszkańców.

Kolejny nabór wniosków o odbiór azbestu będzie prowadzony w przyszłym roku, o czym będziemy informowali ze stosownym wyprzedzeniem.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

XXXI sesja Rady Miasta  

28 kwietnia odbyła się XXXI sesja Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej. Posiedzenie miało krótki, roboczy charakter i dotyczyło przede wszystkim…
Total
0
Share