„Zabierz książkę na wakacje”

Pracownicy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skarżysku-Kamiennej rozdają mieszkańcom książki i zachęcają do czytania w czasie wolnym w lato. W piątek 13 sierpnia event pod hasłem „Zabierz książkę na wakacje” odbywał się w okolicach Urzędu Miasta oraz Miejskiego Centrum Kultury.

Była to już trzecia odsłona akcji skarżyskiej Biblioteki Publicznej w tegoroczne wakacje – poprzednio bibliotekarze rozdawali książki w okolicach dworca, a także na osiedlu Kamienna. Kolejny event z cyklu „Zabierz książkę na wakacje” zaplanowany jest na 27 sierpnia, a bibliotekarzy z koszykiem pełnym książek do rozdana będzie można spotkać w okolicach fontanny przy ul. Norwida oraz na Promenadzie Ostrobramskiej.