XLVII sesja Rady Miasta – porządek obrad

Porządek obrad
XLVII Sesji Rady Miasta Skarżyska – Kamiennej
w dniu  31.03 .2022r., godz. 13.45

Sesja odbędzie się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania).

1. Otwarcie Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.
  2. Stwierdzenie prawomocności posiedzenia.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej Sesji Rady Miasta.
  4. Sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta w okresie międzysesyjnym.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Skarżyska – Kamiennej na 2022 rok.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy Skarżyska-Kamiennej na lata 2022 – 2038.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zwolnienia od podatku od nieruchomości stanowiącego regionalną pomoc inwestycyjną na wspieranie inwestycji początkowych dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Miasta Skarżyska-Kamiennej
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawieszenie przez Miasto Skarżysko-Kamienna porozumienia o współpracy partnerskiej z Miastem Grodno
  10. Sprawy różne.
  11. Zamknięcie obrad Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.