XLIV sesja Rady Miasta – porządek obrad

25 stycznia odbędzie się sesja Rady Miasta. Obrady rozpoczną się godzinie 14.15. Odbędą się w formie zdalnej.

Porządek obrad
XLIV Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej
25.01.2022r.  godz.14.15

Sesja odbędzie się z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość
(zdalny tryb obradowania).

1. Otwarcie Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.
  2. Stwierdzenie prawomocności posiedzenia.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej Sesji Rady Miasta.
  4. Sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie z pracy Rady Miasta za 2021 rok.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planów pracy stałych komisji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej na 2022 rok
  7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej na 2022 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr II/3/2018 Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 3 grudnia 2018r. w sprawie powołania stałych Komisji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej i ich składów.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Skarżyska-Kamiennej na 2022 rok.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy Skarżyska-Kamiennej na lata 2022 – 2038.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia miejsc do prowadzenia handlu w piątki i soboty przez rolników i ich domowników oraz wprowadzenia regulaminu określającego zasady prowadzenia handlu w piątki i soboty przez rolników i ich domowników.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XLII/350/2021 Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 30 listopada 2021r w sprawie wystąpienia z wnioskiem do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za pośrednictwem Wojewody Świętokrzyskiego o zniesienie urzędowych nazw „Dół”, „Górka”, „Pod Lasem”.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w mieście Skarżysko-Kamienna.
  14. Sprawy różne.
  15. Zamknięcie obrad Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.