Wakacje w kinie

Jak już informowaliśmy, w okresie wakacji najmłodsi mieszkańcy miasta, dzięki wejściówkom zakupionym przez Urząd Miasta, mogą skorzystać z bezpłatnego wejścia do kina Centrum.

Od początku lipca rozdanych zostało 1360 biletów. Skorzystały z nich zarówno zorganizowane grupy dzieci uczestniczące w półkoloniach organizowanych na terenie miasta, jak i mali mieszkańcy z opiekunami indywidualnie zgłaszający się do kasy kina.

W związku z dużym zainteresowaniem Urząd Miasta dokupił kolejne bilety na wakacyjne seanse – jest to pula ponad 600 wejściówek. Bilety można odbierać w kasie kina (do wyczerpania puli). Można je wykorzystać do 28 lipca oraz od 19 sierpnia do zakończenia wakacji (od 29 lipca do 18 sierpnia w kinie nastąpi przerwa techniczna).

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami. Wejściówka obowiązuje na wybrany seans filmowy w okresie wakacji (bajki i filmy dla dzieci, seanse do godziny 16.00).

W repertuarze również premiery kinowe, zgodnie z aktualnym repertuarem kina dostępnym na stronie kino.mck.skarzysko.pl.

Szczegóły w kasie kina.

Zakup biletów sfinansowany jest ze środków gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2022.