Wakacje 2024 z MCK

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na WAKACJE. W ofercie szeroki wybór zajęć skierowanych do dzieci, które zostają na wakacje w mieście, ale również dla rodzin z dziećmi i dla seniorów.

I tak zapraszamy już od 28 czerwca gdzie na parkingu i parku przy parkingu przed Miejskim Centrum Kultury rozpocznie się Piknik Rodzinny, który potrwa do 29 czerwca. Następnie zapraszamy już następnego dnia 30 czerwca gdzie na Placu Staffa gdzie odbędzie się finał Dni Miasta Skarżyska-Kamiennej, czyli prezentacje wokalne i taneczne skarżyskiej młodzieży, występy wokalnej grupy artystycznej MCK, strefy zabaw dla najmłodszych, stoiska handlowe i wystawiennicze, Strefa Foodtrucków – ŻARCIOWOZY a na koniec Koncerty gwiazd wieczoru O.S.T.R., KASIA KOWALSKA.

Dla dzieci z rodzinami proponujemy Gry bez prądu – Kuferek z planszówkami, Tenis stołowy – Ping pong, Wakacyjne poranki w kinie „Centrum”.

Czekać na Was również będzie ZUMBA na Placu Staffa.

W naszym programie pomyśleliśmy o wszystkich tych, którzy w tamtym roku dobrze bawili się z nami ma naszych wycieczkach. W tym roku również proponujemy Rajd pieszy dla dzieci.

Nie zabraknie również warsztatów: plastycznych z papieroplastyki, twórczego recyklingu, decoupage oraz fotograficznych.

Oprócz tych działań serdecznie zapraszamy również przez okres całych wakacji do Kina Centrum na godz. 10:00 na premiery filmowe w specjalnych niższych cenach biletów zgodnie z repertuarem kina MCK.

Szczegóły – TUTAJ.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Total
0
Share