Vendo Park już działa. Jak zmieniało się to miejsce przez ostatnie miesiące? Zobacz zdjęcia

W Skarżysku-Kamiennej powstał park handlowy Vendo Park. Sklepy rozpoczęły działalność 17 sierpnia. W uroczystej inauguracji Vendo Park wzięli udział również przedstawiciele władz miasta: prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig oraz zastępca prezydenta Andrzej Brzeziński, którzy osobiście zaangażowani byli w przyciągnięcie inwestora do miasta.

Budowa trwała kilka miesięcy. Symboliczne wbicie łopaty pod inwestycję odbywało się w listopada 2021 roku. Vendo Park powstał na działce o powierzchni ponad 4,4 ha zlokalizowanej pomiędzy ulicami: Południową i Krakowską. Sam obiekt ma powierzchnię niemal 7 tysięcy metrów kw. Do parku handlowego będzie można dojechać również od strony ul. Południowej. Trwa tam budowa drogi dojazdowej wraz z rondem. Jest to inwestycja gminna, realizowana przy współudziale finansowym firmy Trei Real Estate Poland.

Poniżej galeria zdjęć, jak zmieniał się teren na przestrzeni ostatnich miesięcy.