V Międzynarodowe Forum Inwestycyjne – zapraszamy do dołączenia do wydarzenia

W piątek, 6 listopada w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się V Międzynarodowe Forum Inwestycyjne. Zapraszamy do udziału. Wydarzenie odbędzie się on-line.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja MFI poświęcona jest warunkom prowadzenia działalności gospodarczej w warunkach pandemii COVID-19, zarówno możliwościom wsparcia działalności gospodarczej przez władze centralne i samorządowe, jak i zdolności współpracy władz samorządowych z przedsiębiorstwami.

W panelach tematycznych wezmą udział eksperci z czołowych instytucji: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Biura Rzecznika MŚP, Związku Miast Polskich czy Firmy Jutra.

Wydarzenie odbędzie się w godz. 10.00 – 14.40. 

W celu dołączenia na wydarzenie zalecamy instalację programu ZOOM, który bezpłatnie można pobrać ze strony: https://zoom.us/.

Odnośnik pozwalający dołączyć do spotkania (po zainstalowaniu programu ZOOM): https://zoom.us/j/94691259278.

Przed dołączeniem do spotkania, uprzejmie prosimy o upewnienie się, że posiadają Państwo sprawną kamerę internetową oraz system przekazywania/odbioru dźwięku – np. słuchawki z mikrofonem, bądź wbudowany mikrofon/głośniki. Uprzejmie prosimy o dołączenie do spotkania około 20 minut przed oficjalnym rozpoczęciem.

DO POBRANIA:
PROGRAM WYDARZENIA
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU ORAZ INSTRUKCJA DOŁĄCZENIA DO FORUM

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Total
0
Share