Urząd Miasta w trakcie przeprowadzki

Trwa przeprowadzanie Urzędu Miasta do budynku przy ulicy Sikorskiego 18. Od poniedziałku, 16 stycznia 2023 roku w siedzibie przy ulicy Sikorskiego uruchomione zostaje Biuro Obsługi Interesanta. Do czasu zakończenia przeprowadzki, petenci obsługiwani będą w obu lokalizacjach (w Urzędzie Miasta przy ulicy Sikorskiego oraz w tymczasowej siedzibie przy ulicy Legionów 122d).

W Urzędzie Miasta przy ulicy Sikorskiego funkcjonuje Biuro Obsługi Interesanta, w którym petenci mogą składać wnioski i dokumenty, a także zasięgać informacji. W związku z tym od 16 stycznia zlikwidowany zostaje tymczasowy punkt przyjmowania wniosków przy ulicy Prusa 3a.

W tymczasowej siedzibie przy ulicy Legionów 122d petenci obsługiwani są: przez Biuro Obsługi Interesanta, Urząd Stanu Cywilnego, Biuro Dowodów Osobistych, kasę. O przeprowadzce poszczególnych komórek bezpośrednio obsługujących petentów będziemy mieszkańców informować na bieżąco (prosimy o śledzenie komunikatów na stronie Urzędu Miasta www.skarzysko.pl).

Informacja udzielana jest także telefonicznie pod nr 41 25 20 100.

Za ewentualne niedogodności związane z przeprowadzką przepraszamy.