Świąteczny kalendarz

Zapraszamy do udziału świątecznych wydarzeniach (informator będzie na bieżąco aktualizowany):

ZAPRASZAMY NA ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE

Tradycją w Skarżysku jest przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami przy miejskiej choince, które oficjalnie inauguruje sezon świąteczny. Tegoroczne spotkanie odbędzie się 12 grudnia o godzinie 16.30.
Do wspólnego, symbolicznego zapalenia światełek na choince, a także do wspólnego śpiewania kolęd zaprasza prezydent miasta Konrad Krönig.
Jak co roku, pojawi się także Mikołaj z drobnymi upominkami. Przygotowany będzie poczęstunek.
Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Miasta przy współpracy z Miejskim Centrum Kultury.
Zapraszamy!

JARMARK BOŻONARODZENIOWY
Zapraszamy 18 grudnia 2022 r. w godz. 10.00 – 18.00 do Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej na Jarmark Bożonarodzeniowy.
Na Jarmarku znajdziecie Państwo między innymi: ozdoby choinkowe, stroiki, kartki, bibeloty świąteczne i wiele różnych rzeczy związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.
Osoby, które chcą wystawić swoje stoisko prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa (kontakt: Katarzyna Tambor, tel. 606 535 505, e-mail: ka.tam@mck.skarzysko.pl).

SPEKTAKL „ELFY PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT”
Studio Teatralne Moniki Wójtowicz zaprasza na spektakl pt.” Elfy przygotowania do świąt”.
Premiera odbędzie się 7 grudnia 2022 r. godz. 17.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.
Spektakle dla szkół odbędą się: 8 i 9 grudnia godz. 9.00 i 11.00.
Gramy dla Kacpra i Kai. Rezerwacja biletów: tel. 500 199 710.

SPEKTAKL „DZIEWCZYNKA Z ZAPAŁKAMI”
Studio Teatralne Moniki Wójtowicz zaprasza na spektakl pt. „Dziewczynka z zapałkami”.
Premiera spektaklu odbędzie się 14 grudnia 2022 r. o godz. 16.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.
Spektakle dla szkół odbędą się: 15 i 16 grudnia 2022 r. o godz. 9.00 i 11.00.
Rezerwacja biletów pod nr telefonu: 500 199 710.

SYLWESTER POD GWIAZDAMI
Prezydent Skarżyska-Kamiennej oraz Miejskie centrum Kultury zapraszają na wspólne powitanie Nowego Roku w czasie SYLWESTRA POD GWIAZDAM, który odbędzie się na Placu Staffa.
Imprezę poprowadzi PARTY DANCE Dj Tomasz Gluza, który zagrzewać będzie wszystkich chętnych do wspólnego przywitania 2023 roku.
Start o godz. 22.00.