Stylowi Seniorzy ze Skarżyska wyróżnieni przez „Głos Seniora”

Skarżyski Klub Senior+, działający przy ulicy Norwida, odwiedzili przedstawiciele Stowarzyszenia MANKO wydającego magazyn „Głos Seniora”. Powodem spotkania było wręczenie nagród dla trójki seniorów, którzy zostali wyróżnieni w konkursie „Stylowi Seniorzy”. W spotkaniu uczestniczył również Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej, który dołączył do gratulacji.

„Stylowi Seniorzy” to jeden z konkursów, organizowanych przez magazyn „Głos Seniora”. W rywalizacji wyróżnieni zostali uczestnicy zajęć w skarżyskim Klubie Senior+: panie Julia i Monika oraz pan Jerzy. Ich zdjęcia – w wyjątkowych stylizacjach – zostały opublikowane w kwietniowym wydaniu magazynu (z wydaniem on-line można się zapoznać na stronie glosseniora.pl – TUTAJ; na stronie 9 kwietniowego wydania).

We wtorek 11 maja w Skarżysku-Kamiennej gościli: Łukasz Salwarowski – prezes Stowarzyszenia MANKO oraz Marek Pilch – Ambasador zdrowego stylu życia „Głosu Seniora”, którzy w obecności zastępcy prezydenta miasta Krzysztofa Myszki spotkali się z grupą seniorów z Klubu Senior+ działającego przy ulicy Norwida w Skarżysku-Kamiennej. Wręczyli wyróżnienia i nagrody „Stylowym Seniorom”, a także upominki – między innymi książki adresowane do seniorów – uczestnikom Klubu. Była to także okazja do rozmowy na temat kampanii realizowanych przez „Głos Seniora”, zachęcenia mieszkańców do bezpłatnego wyrabiania Ogólnopolskiej Karty Seniora (wniosek można złożyć także w skarżyskim Urzędzie Miasta) i podsumowania dotychczasowej współpracy gminy ze Stowarzyszeniem MANKO.