Skarżysko dla WOŚP

Trwają aukcje WOŚP organizowane przez skarżyski Sztab działający w MCK. Wśród przedmiotów są zarówno gadżety WOŚP, jak i przedmioty przekazane przez władze miasta i miejskie instytucje oraz innych darczyńców.

Aukcje znaleźć można na Allegro, a ze szczegółami można się zapoznać TUTAJ.

Wśród przekazanych na licytacje przedmiotów znajdują się m.in.: koszulka z autografem siatkarskiego mistrza świata Pawła Zagumnego (przekazana przez prezydenta Konrada Kröniga), srebrna moneta kolekcjonerska NBP „100-lecie polskiego lotnictwa wojskowego” (przekazana przez zastępcę prezydenta, Krzysztofa Myszkę), książka „Jurek Owsiak  – Obgadywanie świata” z autografem autora (przekazana przez Centrum Obsługi Inwestora w Skarżysku-Kamiennej), menażka wojskowa (przekazana przez Muzeum im. Orła Białego) i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z listą przedmiotów i udziału w licytacji.

Licytacje kończą się przed 30 stycznia 2021 roku – dzień później, czyli 31 stycznia odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytowane przedmioty będzie można odebrać osobiście w budynku MCK Skarżysko 31 stycznia 2021 roku w godzinach 16.00 – 20.00 (tel. kontaktowy: Katarzyna Tambor 606 535 505). 

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Total
0
Share