Rozmawiali o potencjale inwestycyjnym województwa świętokrzyskiego

Jak zwiększać konkurencyjność inwestycyjną naszego regionu? – to temat konferencji zorganizowanej 28 sierpnia przez Specjalną Strefę Ekonomiczną Starachowice. Skarżyski samorząd na spotkaniu reprezentowała Iwona Jeziorska, Zastępca Prezydenta Miasta.

Konferencja skupiła przedstawicieli świętokrzyskich samorządów, przedsiębiorców i osoby z otoczenia biznesu. Rozmawiano o współpracy, narzędziach i formach wspierania przedsiębiorczości oraz o potencjale naszego regionu. Był też czas na przypominanie tradycji przemysłowej północnej części regionu i tradycjach produkcji zbrojeniowej w dawnym województwie kieleckim.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Wakacyjne dyżury przedszkoli

Informujemy, iż w roku szkolnym 2021/2022 opieka wakacyjna w dyżurujących przedszkolach publicznych prowadzonych przez gminę organizowana będzie według…
Więcej

Konsultacje budżetowe

W okresie od 1 do 11 grudnia 2020 roku prowadzone będą konsultacje społeczne projektu budżetu gminy Skarżyska-Kamiennej na…
Total
0
Share