Racłacamp po raz siódmy! Zapraszamy do Lasu Ciotki Ulki

Racłacamp to artystyczny festiwal łączący różnorodnych ludzi, którzy zjeżdżają na wydarzenie ze wszystkich zakątków kraju, a nawet Europy. To koncerty na dwóch scenach, warsztaty, prelekcje i rozmowy. Tegoroczna – siódma już edycja – odbędzie się od 18 do 21 lipca. Zachęcamy do zapoznania się z ideą festiwalu i do udziału.

Tak o wydarzeniu piszą jego organizatorzy (szczegóły na stronie wydarzenia na FB):

Bardzo cieszymy się otwierając przed wami drzwi Lasu Ciotki Ulki już po raz siódmy! Wskoczmy razem śmiało w ten przedłużony, bo aż czterodniowy lipcowy weekend i przekonajmy się raz jeszcze, jak to jest pięknie się różnić i wspólnie poszukiwać sposobów, na bycie razem.

Dywan jako centrum pokoju i spokoju, swoją szczególnością od zawsze nas przyciągał i otaczał gdy z przyjaciółmi zanurzaliśmy się w rozmaitych rozmowach. Teraz to my zapraszamy Was do spotkania na naszym wielkim wspólnym dywanie. Pragniemy, aby każdy z Was, mimo wielu różnic i (nie)doskonałości poczuł się swobodnie i tak jak tysiące barwnych nitek tworzył z nami harmonijną całość.

Bo Racłacamp to po prostu jeden wielki dywan, gdzie dla każdego znajdzie się miejsce!

Podobnie jak cudne plecionki, wyszywanki, kobierce i pledy, złożone z pozornie niepasujących do siebie elementów, tworzą piękne wzory, tak i my chcielibyśmy tworzyć z Wami tę przestrzeń. Z czego będziemy pleść?

Poszukując własnych korzeni będziemy mogli zanurzyć się w muzykę na Scenach:

Absurd

~ Karolina Cicha i Sw@da

https://karolinacicha.eu/ i https://swadamusic.com/

~ Kirszenbaum

~ Kosmiczni Warszawa

https://www.facebook.com/KosmiczniWarszawa

~ P/\ST

https://www.pastpraha.cz/

~ więcej wkrótce …

Bajzel

~ wkrótce …

OFICJALNA PLAYLISTA [TUTAJ] – spotifly

Po raz kolejny zaprosimy Was również do udziału w różnorodnych warsztatach, podczas których będziecie mogli dodać kolejne sploty do kobierca swoich umiejętności i zajawek

Zapraszamy również do udziału w wydarzeniach dodatkowych – raz jeszcze zasiądziemy wspólnie do seansów filmowych, a w tym roku – po raz pierwszy – posłuchamy także prelegentów mówiących pięknie i mądrze, o tym co ważne i nie ważne.

Wydarzenie odbywa się przy współpracy z miastem – zapraszamy.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Komunikat w sprawie wścieklizny

Komunikat Świętokrzyskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii o stale utrzymującej się niekorzystnej sytuacji epizootycznej dotyczącej wścieklizny w województwie mazowieckim oraz…
Total
0
Share