Racłacamp po raz siódmy! Zapraszamy do Lasu Ciotki Ulki

Racłacamp to artystyczny festiwal łączący różnorodnych ludzi, którzy zjeżdżają na wydarzenie ze wszystkich zakątków kraju, a nawet Europy. To koncerty na dwóch scenach, warsztaty, prelekcje i rozmowy. Tegoroczna – siódma już edycja – odbędzie się od 18 do 21 lipca. Zachęcamy do zapoznania się z ideą festiwalu i do udziału.

Tak o wydarzeniu piszą jego organizatorzy (szczegóły na stronie wydarzenia na FB):

Bardzo cieszymy się otwierając przed wami drzwi Lasu Ciotki Ulki już po raz siódmy! Wskoczmy razem śmiało w ten przedłużony, bo aż czterodniowy lipcowy weekend i przekonajmy się raz jeszcze, jak to jest pięknie się różnić i wspólnie poszukiwać sposobów, na bycie razem.

Dywan jako centrum pokoju i spokoju, swoją szczególnością od zawsze nas przyciągał i otaczał gdy z przyjaciółmi zanurzaliśmy się w rozmaitych rozmowach. Teraz to my zapraszamy Was do spotkania na naszym wielkim wspólnym dywanie. Pragniemy, aby każdy z Was, mimo wielu różnic i (nie)doskonałości poczuł się swobodnie i tak jak tysiące barwnych nitek tworzył z nami harmonijną całość.

Bo Racłacamp to po prostu jeden wielki dywan, gdzie dla każdego znajdzie się miejsce!”.

Wydarzenie odbywa się przy współpracy z miastem i pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej – zapraszamy (szczegóły na FB – TUTAJ).