Podziękowania za 22 lata grania dla WOŚP

Osoby zaangażowane w pracę Sztabu WOŚP działającego w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej otrzymały od władz miasta podziękowania za zaangażowanie i pracę przy organizacji kolejnych finałów WOŚP w naszym mieście.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała po raz 29. Sztab #299 przy Miejskim Centrum Kultury działa od 22 lat. Od samego początku kieruje nim Rafał Kamiński, a w pracę Sztabu, przeprowadzenie zbiórki i organizację finałów aktywnie włączają się również pracownicy MCK. Słowa podziękowania i gratulacje w imieniu swoim i prezydenta miasta osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie przekazał Krzysztof Myszka, zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej.

Podziękowania za wspieranie akcji od Sztabu i WOŚP otrzymali również: prezydent miasta Konrad Krönig, zastępca prezydenta Krzysztof Myszka oraz Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej.

Warto podkreślić, że w czasie ostatniego, 29. Finału WOŚP – pomimo pandemii – Sztabowi w MCK udało się zebrać ponad 62 tysiące złotych. Dotychczas – przez wszystkie lata – skarżyski Sztab #299 uzbierał ponad 719 tysięcy złotych. Skarżyski Szpital Powiatowy został wsparty przez WOŚP sprzętem medycznym wartym ponad 2 mln 170 tysięcy złotych!