Otwarty nabór przedstawicieli Partnerów Społeczno-Gospodarczych do Zespołu Doradczego ZIT MOF Miasta Północy

Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, jako Lider Partnerstwa Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy ogłasza nabór na członków Zespołu Doradczego Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy (ZIT MOF MP).

W celu zapewnienia udziału partnerów społeczno-gospodarczych w procesach związanych
z opracowaniem, realizacją, monitorowaniem i ewaluacją Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy, Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, jako Lider Partnerstwa  ZIT MOF MP, zaprasza do zgłaszania swoich kandydatur na członków Zespołu Doradczego ZIT MOF MP.

Członkami Zespołu Doradczego mogą zostać pełnoletni mieszkańcy gmin wchodzących
w skład ZIT MOF MP, tj.: Gminy Ostrowiec Świętokrzyski, Bodzechów, Kunów, Ćmielów, Waśniów, Bałtów, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Brody, Pawłów, Wąchock, Mirzec, Skarżysko Kościelne, Bliżyn, Suchedniów, Końskie, Stąporków, posiadający pełnię praw publicznych i doświadczenie w działaniach na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego oraz rozwoju społeczno-gospodarczego ww. gmin, reprezentanci jednej z poniższych grup:

1. partnerów gospodarczych i społecznych (np. przedsiębiorcy, organizacje przedsiębiorców, związki zawodowe/branżowe, izby gospodarcze, inkubatory technologiczne, ośrodki przedsiębiorczości i ośrodki szkoleniowo-doradcze);
  2. społeczeństwa obywatelskiego, tj. szeroko rozumiany sektor organizacji pozarządowych, w tym także podmioty ekonomii społecznej;
  3. innych podmiotów istotnych z punktu widzenia działań przewidzianych w Strategii, np.: administracja centralna, szkoły wyższe, instytuty badawcze;
  4. innych podmiotów, na które może oddziaływać realizacja Strategii, np.: podmioty działające na rzecz ochrony środowiska, reprezentanci instytucji kultury i innych funkcjonujących w obszarze ochrony i promocji dziedzictwa kulturowego oraz dziedzictwa naturalnego.

Uczestnictwo w Zespole ma charakter społeczny, za udział w posiedzeniach i pracach Zespołu nie przysługuje wynagrodzenie.

Formularze zgłoszeniowe kandydatów na członków Zespołu Doradczego ZIT MOF MP można składać w dniach od 10 do 18 stycznia 2023 roku (włącznie).

Przedmiotowe formularze i Regulamin powoływania członków oraz zasad funkcjonowania Zespołu Doradczego Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej www.skarzysko.pl.

Miejsce i dopuszczalna forma składania formularzy zgłoszeniowych:

• w formie elektronicznej – za pośrednictwem elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej pod adresem ePUAP: /84l2qws4o4/skrytka lub poczty elektronicznej wpr@um.ostrowiec.pl (skan formularza z podpisem kandydata), lub
  • w formie pisemnej – w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, ul. Świętokrzyska 11, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, stanowisko nr 12 lub pocztą na adres: Urząd Miasta w Ostrowcu Świętokrzyskim, ul. Jana Głogowskiego 3/5, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski (w zapieczętowanej kopercie z opisem: „Zgłoszenie na członka Zespołu Doradczego Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Miasta Północy”).

DO POBRANIA:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA CZŁONKA ZESPOŁU DORADCZEGO ZIT MOF MP
REGULAMIN DOTYCZĄCY ZASAD WYZNACZANIA SKŁADU ORAZ ZASAD DZIAŁANIA ZESPOŁU DORADCZEGO ZIT MOF MP