Nowy parking dla mieszkańców

Na rogu ulic Popiełuszki i Grottgera w Skarżysku-Kamiennej trwa budowa parkingu. Pomiędzy blokami powstanie 38 nowych miejsc parkingowych.

Zgodnie z umową, wykonawca ma zakończyć prace do 15 grudnia, tak więc kierowcy będą mogli korzystać z dodatkowych miejsc postojowych jeszcze w tym roku.

Koszt tego zadania to prawie 700 tysięcy złotych. Pieniądze pochodzą z budżetu miasta.  

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Oddali cześć pomordowanym

Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Arkadiusz Bogucki oraz jego zastępca Konrad Wikarjusz złożyli w niedzielę, 6 lipca, kwiaty pod pomnikiem…
Total
0
Share