Nowe wozy dla strażaków z naszego miasta

12 września pod Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim w Kielcach odbyła się uroczysta zbiórka strażacka, podczas której oficjalnie przekazano 47 nowych pojazdów pożarniczych do jednostek Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa świętokrzyskiego.

Jeden z wozów ratowniczo-gaśniczych trafił do Ochotniczej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej i od niedawna służy druhom z tej jednostki. Zakup samochodu dofinansowała również gmina Skarżysko-Kamienna.

O nowy, średni samochód ratowniczo-gaśniczy, wzbogaciła się również Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej.

W uroczystym spotkaniu w Kielcach uczestniczył zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej Krzysztof Myszka.