Nowe wozy dla strażaków z naszego miasta

12 września pod Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim w Kielcach odbyła się uroczysta zbiórka strażacka, podczas której oficjalnie przekazano 47 nowych pojazdów pożarniczych do jednostek Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa świętokrzyskiego.

Jeden z wozów ratowniczo-gaśniczych trafił do Ochotniczej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej i od niedawna służy druhom z tej jednostki. Zakup samochodu dofinansowała również gmina Skarżysko-Kamienna.

O nowy, średni samochód ratowniczo-gaśniczy, wzbogaciła się również Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Skarżysku-Kamiennej.

W uroczystym spotkaniu w Kielcach uczestniczył zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej Krzysztof Myszka.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

„Nigdy byś się nie spodziewał”

Państwowa Komisja ds. przeciwdziałania wykorzystywaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15 rozpoczęła swoją kolejną ogólnopolską kampanię społeczną. Tegoroczna kampania,…
Total
0
Share