Młoda wolontariuszka z podziękowaniami od prezydenta miasta

Maja Ruszkowska ze Skarżyska-Kamiennej, jedna z najmłodszych w gronie wolontariuszy WOŚP, była gościem zastępcy prezydenta miasta, Krzysztofa Myszki. Krótkie spotkanie było okazją do podziękowania jej za zaangażowanie i dawanie dobrego przykładu.

Ośmioletnia Maja była wolontariuszką Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz trzeci. W czasie tegorocznego finału WOŚP – podobnie jak w poprzednich latach – kwestowała przez cały dzień. Była obecna w sztabie również w czasie kończącego dzień „Światełka do Nieba” i właśnie wówczas spotkała się i rozmawiała o swoim zaangażowaniu w WOŚP z Krzysztofem Myszką, zastępcą prezydenta miasta.

W miniony wtorek (16 lutego) Maja wraz z mamą gościły w Urzędzie Miasta. Prezydent Krzysztof Myszka podziękował młodej wolontariuszce za aktywną postawę i wyraził nadzieję, że idea niesienia pomocy nadal pozostanie jej bliska.

– Bardzo cieszę się, że w akcje takie jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy angażują się także najmłodsi. Postawa Mai i wszystkich pozostałych wolontariuszy zasługuje na słowa uznania – mówi Krzysztof Myszka, kierując podziękowania do wszystkich osób, które zaangażowały się w 29. Finał WOŚP w Skarżysku-Kamiennej.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Total
0
Share