Medal „Zasłużony dla eksportu RP” dla skarżyskiej firmy

Przedsiębiorstwo ROMER ze Skarżyska-Kamiennej zostało wyróżnione prestiżowym medalem „Zasłużony dla eksportu RP”, przyznanym przez Krajowe Stowarzyszenie Eksporterzy Rzeczypospolitej Polskiej. Rekomendacje firmie wystawił prezydent miasta Konrad Krönig, który był obecny także przy uroczystym wręczeniu medalu.  

Twórca firmy ROMER, pan Andrzej Ciura odebrał to prestiżowe wyróżnienie w czasie Forum Eksportu 2022, odbywającego się 17 maja w Lublinie. Uczestnikiem wydarzenia, które poświęcone jest kluczowym problemom dotyczącym polskiego eksportu, jest między innymi prezydent Skarżyska-Kamiennej.

– Gratuluję sukcesu i cieszę się, że moje referencje oraz sama działalność firmy ROMER znalazły uznanie w oczach ekspertów. ROMER od lat dynamicznie się rozwija, wdrażając innowacyjne rozwiązania i dając pracę coraz większej liczbie mieszkańców. Życzę dalszych osiągnięć, a osiągniętego sukcesu gratuluję nie tylko właścicielom, ale wszystkim pracownikom – podkreśla prezydent Skarżyska-Kamiennej.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Wakacje na sportowo

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji zapowiada wakacje na sportowo i zachęca do korzystania z przygotowanej oferty. NAUKA PŁYWANIA…
Total
0
Share