LXIX sesja Rady Miasta – porządek obrad

W piątek 11 sierpnia odbędzie się sesja Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej. Obrady rozpoczną się o godzinie 9.30 i odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta.

Porządek obrad
LXIX Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej
11.08.2023r., godz. 09.30
sala konferencyjna, II piętro Urzędu Miasta, ul. Sikorskiego 18

1. Otwarcie Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.
2. Stwierdzenie prawomocności posiedzenia.
3. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej Sesji Rady Miasta.
4. Sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta w okresie międzysesyjnym.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy Skarżyska-Kamiennej na 2023 rok.
6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej gminy Skarżyska-Kamiennej na lata 2023-2041.
7. Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia Uchwały Nr L/54/2010 Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 30 czerwca 2010r. określenia zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania budżetu Miasta Skarżysko-Kamienna za I półrocze roku kalendarzowego.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr XXX/244/2020 Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 30 listopada 2020r. w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, warunków i zasad korzystania oraz stawki opłat za korzystanie z przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Skarżysko-Kamienna.
9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Gminy Skarżysko-Kamienna do wspólnego realizowania postępowania w przedmiocie udzielenia zamówienia publicznego na kompleksową dostawę gazu ziemnego w ramach Grupy Zakupowej.
10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany siedziby Filii Nr 4 Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka w Skarżysku-Kamiennej oraz zmiany w statucie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka w Skarżysku-Kamiennej.
11. Podjęcie uchwały w sprawie oddania w trybie bezprzetargowym w dzierżawę nieruchomości gruntowej położonej w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Paryskiej.
12. Podjęcie uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru i granic aglomeracji Skarżysko-Kamienna.
13. Sprawy różne.
14. Zamknięcie obrad Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.