Gratulacje dla Pani Anny Tchórzewskiej!

Pani Anna Tchórzewska, liderka skarżyskiej grupy „Perły z Lamusa”, która ma za sobą udany udział w telewizyjnym programie „The Voice Senior”, była gościem prezydenta Skarżyska-Kamiennej. Prezydent pogratulował sukcesów i podziękował za wkład w promocję miasta.

Pani Anna Tchórzewska znana jest jako liderka grupy „Perły z Lamusa” działającej przy Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Wspólnie z zespołem występuje nie tylko na lokalnej, ale i ogólnopolskiej scenie.

Pani Anna odnosi sukcesy również solo. Mogliśmy ją oglądać w zakończonej właśnie edycji programu „The Voice Senior”, w którym dotarła do finału, zdobywając liczne pochwały od jurorów i jeszcze bardziej powiększając grono fanów. Jak sama mówi, była to dla niej przygoda życia.

– Jesteśmy dumni z Pani aktywności. Gratuluję sukcesów i dziękuję za bardzo dobrą promocję naszego miasta. Dziękuję też za dostarczanie nam emocji oraz aktywność artystyczną – gratulował Pani Annie prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig. 

– Wierzę, że Andrzej Piaseczny, zgodnie ze złożoną w programie obietnicą, wystąpi wspólnie z Panią Anią w Skarżysku-Kamiennej. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy – dodał prezydent miasta.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Total
0
Share