Gratulacje dla Krzysztofa Ratajskiego!

Pochodzący ze Skarżyska-Kamiennej darter Krzysztof Ratajski, który w rozgrywanych niedawno Mistrzostwach Świata w darcie jako pierwszy Polak w historii dotarł do ćwierćfinału, był gościem w Urzędzie Miasta Skarżyska-Kamiennej. W imieniu swoim i prezydenta miasta serdeczne gratulacje złożył zawodnikowi Andrzej Brzeziński, zastępca prezydenta miasta.

Krzysztof Ratajski pochodzi ze Skarżyska-Kamiennej. To właśnie w swoim rodzinnym mieście zaczynał przygodę z dartem. Dzisiaj jest jednym z najlepszych zawodników. W rozgrywanych niedawno Mistrzostwach Świata w darcie dotarł do ćwierćfinału. Jest pierwszym Polakiem, który doszedł do tego etapu.

Odniesionego sukcesu i spektakularnych wyników gratulował mu Andrzej Brzeziński, zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej. W imieniu władz miasta życzył zawodnikowi kolejnych sukcesów i podziękował za dostarczanie sportowych emocji kibicom, których nie brakuje również w jego rodzinnym mieście – w Skarżysku-Kamiennej.