Gala Sportów Walki TFL w Skarżysku-Kamiennej. W rodzinnym mieście wystąpi Miłosz Kruk

7 października w hali sportowej w Skarżysku-Kamiennej odbędzie się Gala Sportów Walki TFL 28. Jedną z głównych walk wieczoru będzie konfrontacja Miłosza Kruka, reprezentanta Skarżyska-Kamiennej, aktualnego mistrza angielskiej organizacji KCC (SEMI PRO).

Ponadto na gali obejrzymy trzech reprezentantów miasta oraz trzech zawodników z najlepszych klubów województwa świętokrzyskiego, toczących swoje pojedynki w formule MMA, K1 oraz boks w profesjonalnym oktagonie. Nie zabraknie zawodników z Polski i Europy!

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z miastem. 26 lipca prezydent Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig spotkał się z organizatorem gali oraz wschodzącą gwiazdą MMA, skarżyszczaninem Miłoszem Krukiem, który wystąpi w rodzinnym mieście przed swoją publicznością.

– Już dziś – wspólnie z organizatorami gali – serdecznie zapraszam na to wydarzenie. Jestem przekonany, że przyciągnie ono przedstawicieli środowiska sportów walki z całego kraju, dostarczy niezapomnianych sportowych wrażeń, a przy tym przyczyni się do promocji naszego miasta w roku jego 100-lecia – mówi prezydent miasta.

Więcej szczegółów na temat gali już wkrótce.

Comments are closed.