Ferie na sportowo

Nauka pływania, siatkówka, turniej, event na lodowisku – to tylko część atrakcji przygotowanych na czas ferii zimowych przez Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Feryjna Nauka Pływania

Nauka pływania będzie trwała przed dwa tygodnie ferii na pływalni (ul. Spółdzielcza 19), od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 9.45 i 10.00 – 10.45 (30 stycznia – 10 lutego).  Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. 506 823 225 lub w kasie krytej pływalni (tel. 253 93 50). Zajęcia będą prowadzić instruktorzy WOPR.

Ferie z Siatkówką

Zajęcia rozpoczną się 30 stycznia i trwać będą do 10 lutego (od poniedziałku do piątku) od godziny 10.00 do 11.30 w Hali Sportowej przy ul. Sienkiewicza 34. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 -12 lat. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Ferie z Siatkówką prowadzić będą trenerzy Skarżyskiego Towarzystwa Sportowego.

Promocyjne ceny w okresie ferii zimowych

– Kryta pływalnia: karnet 10 wejść – 35 zł (dla uczniów)

– Lodowisko (dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób): wejście 1 godz. – 10 zł; promocyjne wypożyczenie pary łyżew na 1 godz. – 5 zł

– Hala sportowa: cała arena sportowa 1 godz. – 60 zł, 1/3 hali – 30 zł; promocja obowiązuje do godz. 17.00.

Feryjny Turniej Tenisa Stołowego

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej, Wacław Ziomek i Dariusz Frydryk zapraszają na Feryjny Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się w Hali Sportowej MCSiR w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sienkiewicza 34. Turniej ma charakter rekreacyjny.

Celem turnieju jest popularyzacja gry w tenisa stołowego oraz propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego.

Turniej odbędzie się 2 i 9 lutego.

Program turnieju: 9.30 – 9.45 – zgłoszenia do turnieju; 9.45 – 10.00 – rozgrzewka; 10.00  –  rozpoczęcie turnieju.

System rozgrywek uzależniony będzie od liczby zgłoszonych zawodników i zostanie ustalony w dniu turnieju. Zwycięzcy zostaną wyłonieni po dwóch turniejach. Zawody przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych.

Zimowy Narodowy PGE w trasie

Do Skarżyska-Kamiennej po raz pierwszy przyjedzie Zimowy Narodowy w trasie. Oferować będzie swoje łyżwiarskie know how i atrakcje dla wszystkich szukających miejskich, rodzinnych rozrywek. Celem projektu jest promocja zdrowia i aktywności sportowej wśród Polaków.

Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami.

  • Poranki dla dzieci z PGE

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

  • Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych

Warsztaty przeznaczone dla młodzieży i dorosłych, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

  • Disco Lodowisko z 4FUN.TV

Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

Event odbędzie się w dniach 4-5 lutego 2023 roku na Lodowisku Miejskim im. Mieczysława Filipowskiego w Skarżysku-Kamiennej. Więcej szczegółów wkrótce na stronie MCSiR www.mcsir.skarzysko.pl i stronie miejskiej www.skarzysko.pl.

 

Wszelkie informacje na temat wydarzeń feryjnych MCSiR pod numerem telefonu 797 112 002.

 

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Wakacyjne dyżury przedszkoli

Opracowany został harmonogram dyżurów wakacyjnych dla publicznych przedszkoli w Skarżysku-Kamiennej w roku szkolnym 2020/2021. Pracujący rodzice zainteresowani zapisaniem…
Total
0
Share