„Dekalog Rodziny” – mikołajkowe niespodzianki

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig oraz zastępca prezydenta Andrzej Brzeziński 7 grudnia odwiedzili świetlice środowiskowe, które biorą udział w realizowanym przez nasze miasto projekcie unijnym „Dekalog Rodziny”. Z okazji Mikołajek przekazali dzieciom paczki z upominkami.

Z uwagi na obecną sytuację, paczki trafiły do wychowawców ze świetlic, którzy przekażą upominki bezpośrednio dzieciom. Obdarowanych zostało ponad 120 uczestników projektu „Dekalog Rodziny” z 6 świetlic.

Przypomnijmy, że projekt „Dekalog Rodziny” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. W ramach projektu uczestnicy brali udział w licznych zajęciach i warsztatach, zdobywając nowe umiejętności i doświadczenia.