Basen i siłownia zawieszają działalność do odwołania

Od soboty, 17 października w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa. Powiat skarżyski znalazł się w czerwonej strefie. Wiąże się to z nowymi ograniczeniami, jednym z nich jest zawieszenie działalności basenów, aquaparków i siłowni.

W związku z powyższym działalność Krytej Pływalni i siłowni znajdujących się przy ul. Spółdzielczej 19 w Skarżysku-Kamiennej od 17 października 2020 roku do odwołania zostaje zawieszona.

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej informuje, że karnety na basen i siłownię zostają zamrożone i będą przedłużone o czas, w którym nie nie mogły być zrealizowane.