Apel do pracowników służby zdrowia – zachęcamy do pracy w masowym punkcie szczepień

Gmina planuje uruchomienie masowego punktu szczepień przeciwko COVID-19 dla mieszkańców miasta. Obecnie trwa kompletowanie zespołów do prowadzenia szczepień. W związku z tym zwracamy się z apelem do pracowników służby zdrowia o wsparcie akcji i zgłaszanie chęci pracy w masowym punkcie szczepień.

W programie szczepień uczestniczy już miejska jednostka – SP ZOZ „Przychodnie Miejskie”, w której odbywa się rejestracja i szczepienia zgodnie z kalendarzem ich prowadzenia.

Gmina planuje uruchomienie masowego punktu szczepień dla mieszkańców. Może on powstać w Hali Sportowej przy ulicy Sienkiewicza. Do jego organizacji oraz sprawnego prowadzenia szczepień mieszkańców, wymagane są kilkuosobowe zespoły, w skład których będą wchodzić pracownicy służby zdrowia.

Dlatego też zwracamy się z apelem do pracowników służby zdrowia o wsparcie akcji i zgłaszanie chęci pracy w masowym punkcie szczepień. Dzięki temu mieszkańcy miasta będą mieli łatwiejszy i szybszy dostęp do szczepionek przeciwko COVID-19.

Osoby zainteresowane współpracą, spełniające wymagania ministerialne, prosimy o kontakt z Referatem Zdrowia Urzędu Miasta (tel. 41 25 20 118, 41 25 20 154). Chęć współpracy można także zgłaszać e-mailowo pod adresem u.wisniewska@um.skarzysko.pl.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Total
0
Share