Ankieta na temat preferencji przewozowych pasażerów

Zachęcamy do udziału w anonimowej ankiecie na temat preferencji przewozowych pasażerów w województwie świętokrzyskim, przygotowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. 

Celem badania jest ocena sytuacji rynkowej na poszczególnych kierunkach (liniach) komunikacyjnych w transporcie publicznym oraz analiza zapotrzebowania na przewozy dla poszczególnych linii komunikacyjnych, a także dostosowanie istniejącego systemu komunikacji publicznej do potrzeb społecznych województwa świętokrzyskiego.

Wyniki przedmiotowego badania zostaną wykorzystane do opracowania analizy transportowej, która dostarczy informacji na temat preferencji przewozowych pasażerów oraz jakości transportu publicznego w województwie.

Uzyskane informacje pozwolą na poprawę dotychczas świadczonych usług poprzez określenie i wprowadzenie oczekiwanych standardów usług przewozowych w transporcie zbiorowym.

Ankieta jest anonimowa. Formularz ankiety dostępny jest TUTAJ. Formularz będę aktywny do końca 2021 roku.

image_pdfimage_print
Total
0
Shares
Zobacz również
Więcej

Sprzątanie z kulturą

W środę 19 maja, pracownicy Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej przystąpili do akcji „Sprzątanie z Kulturą”.…
Total
0
Share