7 maja ślubowanie nowego prezydenta oraz radnych Rady Miasta

Zgodnie z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Kielcach IV, I sesja Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej zwołana została na wtorek 7 maja 2024 roku. W czasie sesji ślubowanie złożą nowo wybrani radni Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej oraz nowo wybrany Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej. Wybrani będą również: Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Rady Miasta.

Sesja odbędzie się o godzinie 10.00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Porządek I sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej:

1. Otwarcie przez Radnego Seniora I sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.
  2. Wręczenie przez Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Skarżysku-Kamiennej nowo wybranym radnym zaświadczeń o wyborze.
  3. Wręczenie przez Przewodniczącego Miejskiej Komisji Wyborczej w Skarżysku-Kamiennej nowo wybranemu Prezydentowi Miasta Skarżyska-Kamiennej zaświadczenia o wyborze.
  4. Złożenie ślubowania przez radnych Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.
  5. Stwierdzenie prawomocności obrad (quorum).
  6. Przyjęcie porządku obrad.
  7. Wybór Przewodniczącego Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.
  8. Przejęcie przez Przewodniczącego Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej prowadzenia obrad.
  9. Wybór Wiceprzewodniczącego lub Wiceprzewodniczących Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.
  10. Złożenie ślubowania przez Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej.
  11. Zakończenie obrad I sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.