100 portretów skarżyszczan na 100-lecie miasta

W galerii Miejskiego Centrum Kultury można oglądać wystawę fotografii klubu fotograficznego ZOOM pod tytułem „100 Portretów na 100-lecie Miasta”.

Jest to druga wystawa z cyklu poświęconego Skarżysku-Kamiennej, wykonana przez członków klubu ZOOM z okazji obchodów 100-lecia miasta. Tym razem prezentowane są portrety skarżyszczan, którzy zostali pokazani przez autorów zdjęć w miejscach, w których tworzą, pracują, żyją i oddają się swoim pasjom.

Autorami zdjęć są: Krystian Dróżdż, Andrzej Janiszewski, Paweł Arent, Bożenna Brzezińska, Jarosław Sokołowski i Paweł Nowak.

Wernisaż odbył się 21 lipca 2023 roku. Wystawę można oglądać w Galerii Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej do 1 września. Zapraszamy!