Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej
KONRAD KRÖNIG

Konrad Krönig, MBA – menedżer i samorządowiec, Prezydent Skarżyska-Kamiennej od 2014 roku do chwili obecnej.

Absolwent studiów administracyjnych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył także Institute of Business Studies Politechniki Krakowskiej i Central Connecticut State University, tytuł MBA uzyskał w Szkole Głównej Menedżerskiej w Warszawie oraz Apsley Business School w Londynie.

Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w sektorze publicznym, prywatnym oraz pozarządowym, doświadczenie międzynarodowe zdobywał jako konsultant sieci Enterprise Europe Network oraz urzędnik doprowadzając do zawarcia umów partnerskich z samorządami z USA (Franklin Park) oraz Białorusi (Grodno). Aktywnie współpracuje z samorządami z Ukrainy (Zhmerynka) oraz Bułgarii (Kavarna). Pomysłodawca Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego w Skarżysku-Kamiennej, które na przestrzeni kilku lat stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń gospodarczych w regionie świętokrzyskim.

Sekretariat Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej
I piętro, pok. 128
e-mail: prezydent@um.skarzysko.pl

Prezydent Miasta przyjmuje interesantów w sprawie skarg i wniosków w ostatni piątek miesiąca w godzinach od 10.00 do 14.00.