Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Komisje Rady Miasta

 
Skład Komisji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej w kadencji 2018-2023

 

Komisja Rewizyjna

Lewandowski Rafał

Przewodniczący Komisji

Gibaszewski Mirosław

członek komisji

Kwaśniak Mikołaj

członek komisji

Nurkowska Aneta

członek komisji

Warwas Andrzej

członek komisji


Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Współpracy z Zagranicą

Jamroz Jacek

Przewodniczący Komisji

Ciok Bogusław

członek komisji

Mazurkiewicz Artur

członek komisji

Warwas Andrzej

członek komisji

Wikarjusz Konrad

członek komisji

 
Komisja Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Krupa Paweł

Przewodniczący Komisji

Gąska Marek

członek komisji

Golik Leszek

członek komisji

 
Komisja Oświaty, Wychowania, Kultury, Sportu i Rekreacji

Warwas Andrzej

Przewodniczący Komisji

Bogucki Arkadiusz

członek komisji

Gąska Marek 

członek komisji

Lewandowski Rafał 

członek komisji

Randla Krzysztof

członek komisji

 
Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Praworządności

Górnaś-Salata Krystyna

Przewodniczący Komisji

Jamroz Jacek

członek komisji

Kwaśniak Mikołaj

członek komisji


Komisja Ładu Przestrzennego, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska

Kwaśniak Mikołaj

Przewodniczący Komisji

Gibaszewski Mirosław

członek komisji

Grzesiak Stanisław

członek komisji

Jamroz Jacek

członek komisji

Stopa Jerzy

członek komisji

 

Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Gibaszewski Mirosław

członek komisji

Kwaśniak Mikołaj

członek komisji

Nurkowska Aneta

członek komisji

 

 

 Komisje Rady Miasta w kadencji 2014 - 2018

 

 

Komisja Rewizyjna

1.

Bilski Juliusz

Przewodniczący Komisji

2.

Kwaśniak Mikołaj

członek komisji

3.

Ordyński Janusz

Wiceprzewodniczący

4.

Piętak Marcin

członek komisji

5.

Wiśniewski Grzegorz

członek komisji

 

Komisja Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Współpracy z Zagranicą

1.

Piętak Henryk

Przewodniczący Komisji

2.

Ciok Adam

Wiceprzewodniczący

3.

Ciok Bogusław

członek komisji

4.

Lewandowski Rafał

członek komisji

5.

Mazurkiewicz Artur

członek komisji

6.

Wikarjusz Konrad

członek komisji

 

Komisja Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

1.

Wiśniewski Grzegorz

Przewodniczący Komisji

2.

Golik Leszek

członek komisji

3.

Ciepiński Jacek

członek komisji

4.

Krupa Paweł

Wiceprzewodniczący

5.

Piętak Marcin

członek komisji

6.

Szwajewski Wiesław

członek komisji

 

Komisja Oświaty, Wychowania, Kultury, Sportu i Rekreacji

1.

Ordyński Janusz

Przewodniczący Komisji

2.

Brzeziński Piotr

członek komisji

3.

Ciok Adam

członek komisji

4.

Gąska Marek

Wiceprzewodniczący

5.

Lewandowski Rafał

członek komisji

6.

Łapaj Grzegorz

członek komisji

7.

Mazurkiewicz Artur

członek komisji

 

Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Praworządności

1.

Górnaś-Salata Krystyna

Przewodniczący Komisji

2.

Bilski Juliusz

członek komisji

3.

Bodo Mariusz

członek komisji

4.

Kwaśniak Mikołaj

Wiceprzewodniczący

5.

Łapaj Grzegorz

członek komisji

 

Komisja Ładu Przestrzennego, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska

1.

Kwaśniak Mikołaj

Przewodniczący Komisji

2.

Brzeziński Piotr

członek komisji

3.

Dąbrowski Andrzej

Wiceprzewodniczący

4.

Gąska Marek

członek komisji

5.

Piętak Henryk

członek komisji

6.

Szwajewski Wiesław

członek komisji

7.

Wikarjusz Konrad

członek komisji

 

 

bip
 

um

um

mbti um