Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżysko się promuje w TVN

W tym roku miasto Skarżysko-Kamienna w sposób szczególny włączyło się w XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Troje przedstawicieli skarżyskiej młodzieży: Mateusz Świtek, Dariusz Szczygieł i Mirosława Pikor  reprezentowało nasze miasto podczas niedzielnej akcji w studio telewizyjnym TVN.

Foto: M.Pikor (dzięki uprzejmości portalu skarzysko24.pl)

Jurkowi Owsiakowi wręczyli unikatową pamiątkę od Prezydenta Skarżyska-Kamiennej Romana Wojcieszka - jedyną ceramikę przedstawiająca logo 85-lecia Skarżyska-Kamiennej. Prezent ten będzie można wylicytować na aukcji WOŚP, która wystartuje lada moment potrwa dwa tygodnie.  Po uruchomieniu aukcji w naszym serwisie umieścimy do niej link.

Być może któryś ze skarżyskich przedsiębiorców zainteresuję się, aby jedyne logo 85-lecia trafiło z powrotem do Skarżyska, a przy okazji wspomóc chore dzieci.

 

bip

um

um

mbti um