Zapraszamy na Dni Miasta 2023 – dwudniowa impreza pełna atrakcji

1 i 2 lipca odbędą się Dni Miasta. Znamy już szczegółowy plan imprezy. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia na scenie pojawią się gwiazdy wieczoru: w sobotę nie zabraknie skarżyskich akcentów – wystąpią m.in. Happysad, Nocny Kochanek, zaś w niedzielę na scenie pojawią się m.in. Cleo i Enej. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Parada Aut Amerykańskich i Kabrioletów.

Do wspólnego świętowania – w roku 100-lecia Skarżyska-Kamiennej – zaprasza Prezydent Miasta Konrad Krönig wraz z Miejskim Centrum Kultury.

Program Dni Miasta Skarżyska-Kamiennej:

Sobota, 1 lipca Stadion RUCHU, Aleja Piłsudskiego 57 start godz. 15:00

Niedziela, 2 lipca Parking obok MCSiR start godz. 13:00

Niedziela, 2 lipca Stadion RUCHU, Aleja Piłsudskiego 57 start godz. 15:30

Dodatkowo w dniach 1- 2 lipca na Stadionie RUCHU przewidziane są:

Dni Skarżyska odbędą się pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga.

WSTĘP WOLNY!

Imprezą towarzyszącą Dniom Miasta tak jak w zeszłym roku jest III Skarżyska Parada Aut Amerykańskich i Kabrioletów.

O dodatkowych atrakcjach oraz występach nieujętych w programie będziemy informować na bieżąco na stronie mck.skarzysko.pl – TUTAJ.