VI  Sesji Rady Miasta – porządek obrad

17 października odbędzie się VI sesja Rady Miasta. Obrady rozpoczną się o godzinie 14.00. Będzie je można oglądać online (www.skarzysko.pl, zakładka RADA MIASTA – SESJE).

Porządek obrad VI  Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej
17.10.2024r., godz. 14.00
sala konferencyjna Urzędu Miasta, ul. Sikorskiego 18 w Skarżysku-Kamiennej

1. Otwarcie Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.
  2. Stwierdzenie prawomocności posiedzenia i ustalenie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej Sesji Rady Miasta.
  4. Sprawozdanie z działalności Prezydenta Miasta w okresie międzysesyjnym.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Skarżyska-Kamiennej na 2024 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej gminy Skarżyska-Kamiennej na lata 2024-2041.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zbycia w drodze bezprzetargowej udziału w lokalu mieszkalnym nr 35 położonym w Skarżysku-Kamiennej przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 34.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wystąpienia Miasta Skarżysko-Kamienna z Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zlecenia przeprowadzenia kontroli przez Komisję Rewizyjną Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Rady Osiedla Skałka i uchwalenia Statutu Rady Osiedla Skałka w Skarżysku-Kamiennej
  12. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Rady Osiedla Paryska i uchwalenia Statutu Rady Osiedla Paryska w Skarżysku-Kamiennej
  13. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Rocznego Programu Współpraca Miasta Skarżyska-Kamiennej z organizacjami pozarządowymi na 2025 rok.
  14. Sprawy różne.
  15. Zamknięcie obrad Sesji Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej.