Mobilny MOPS

Urząd Miasta w Skarżysku-Kamiennej przekazał do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Fiata Doblo, który był do tej pory wykorzystywany do realizacji zadań Wydziału Gospodarki Komunalnej.

– Samochód służbowy jest niezbędny w celu zaspokojenia rosnących potrzeb logistycznych jednostki, związanych głównie z zagwarantowaniem bieżącej realizacji zadań, w szczególności z zakresu pomocy społecznej oraz wspierania rodziny – mówi Michał Kocia, Dyrektor skarżyskiego MOPS. – Samochód wykorzystany również zostanie do zabezpieczenia potrzeb transportowych pracowników socjalnych i asystentów rodziny realizujących pracę w terenie – wyjaśnia.

Wydział Urzędu Miasta zajmujący się gospodarką komunalną ma już do dyspozycji nowe auto, które można spotkać na ulicach naszego miasta (pisaliśmy o tym TUTAJ).