Marzena Tomaszewska pokieruje Zespołem Placówek Oświatowych

Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Arkadiusz Bogucki wręczył Marzenie Tomaszewskiej akt powierzenia stanowiska dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych, w skład którego wchodzą Szkoła Podstawowa nr 2 oraz Przedszkole Publiczne nr 3. Podczas spotkania złożył jej gratulacje oraz życzył powodzenia w pełnieniu funkcji, wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z kierowania placówką.

Marzena Tomaszewska była jedyną osobą, która zgłosiła się do konkursu na stanowisko dyrektora ZPO. Komisja konkursowa pozytywnie oceniła przedstawioną przez nią koncepcję funkcjonowania i rozwoju placówki, rekomendując jej kandydaturę do objęcia stanowiska.

Powierzenie funkcji dyrektora nastąpiło na okres pięciu lat szkolnych – od 1 lipca 2026 roku do 31 sierpnia 2030 roku.

Prezydent Arkadiusz Bogucki życzył powołanej dyrektorce powodzenia w podejmowaniu nowych wyzwań i owocnej współpracy z całą społecznością szkolną.

Exit mobile version