Kolegium Prezydenckie w komplecie: Agnieszka Winiarska Sekretarzem Miasta

29 maja 2024 roku stanowisko Sekretarza Miasta objęła Agnieszka Winiarska, która wygrała ogłoszony na to stanowisko nabór. Tym samym znamy już cały skład Kolegium Prezydenckiego.

Agnieszka Winiarska od 2008 roku pracowała w Urzędzie Miasta w Skarżysku-Kamiennej. W latach 2014 – 2019 była Sekretarzem Miasta Skarżyska-Kamiennej. Następnie zarządzała jako Prezes Zarządu nowo utworzoną spółką Zakład Komunikacji Miejskiej.

Stanowisko Sekretarza Miasta objęła w środę 29 maja – tym samym znamy już wszystkich najbliższych współpracowników Prezydenta Miasta.

KOLEGIUM PREZYDENCKIE:

Warto podkreślić, że wśród najbliższych współpracowników Prezydenta Miasta znajdują się osoby z wielu środowisk, reprezentujące różne komitety wyborcze, które brały udział w tegorocznych wyborach samorządowych.

Również Prezydium Rady Miasta oraz poszczególne Komisje Rady Miasta tworzą przedstawiciele różnych środowisk politycznych. To zapowiedź szerokiej współpracy na rzecz miasta i jego mieszkańców, ponad wszelkimi podziałami politycznymi.