Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Skarżysko Pępkiem Europy

pepek 0 [640 x 457].JPG1 czerwca Urząd Miasta zorganizował wielką akcję na rzecz oddania głosu na naszą gminę w głosowaniu na stronie www.7czerwca.org.pl Dzięki zaangażowaniu wielu przedstawicieli władz samorządowych Skarżysko-Kamienna stało się Pępkiem Europy na dwa dni.

29 maja Urząd Miasta zgłosił kandydaturę naszej gminy do wzięcia udział w Ogólnopolskiej Akcji Pępek Europy mającej na celu zwiększenie frekwencji wyborczej podczas Eurowyborów 7 czerwca.

pepek 0 [640 x 457].JPG

W mniejszej skali celem kampanii jest współzawodnictwo polskich gmin o uzyskanie tytułu „Pępka Europy”. Przypadnie on w udziale tej gminie, w której frekwencja w wyborach do Europarlamentu 7 czerwca będzie najwyższa. Nagrodą dla zwycięskiej gminy będzie tablica pamiątkowa, która zostanie powieszona w znaczącym miejscu gminy oraz promocja w mediach lokalnych i ogólnopolskich.

Aktywne zaangażowanie Prezydenta Miasta, który wystosował apel do urzędników, pracowników samorządowych, radnych  i mieszkańców naszego miasta zaowocowało zdobyciem przez naszą gminę tytułu Pępka Europy 1 i 2 czerwca.

pepek 3 [640 x 457].JPG


Wszystkim, którzy oddali na naszą gminę głos serdecznie dziękujemy.

Przypominamy przy tym, że tytuł pępka Europy może zostać utrzymany tylko naszym wspólnym wysiłkiem i dalszym oddawaniem głosów na naszą gminę.

BĄDŹMY SOLIDARNI !!!

SKARŻYSKO MOŻE POZOSTAĆ NA STAŁE PĘPKIEM EUROPY  !!!

WYGRANA ZALEŻY OD WAS  !!!

ODDAJCIE GŁOS NA SKARŻYSKO
!!!


skarzysko pepkiem 3 [640 x 457].jpg

www.7czerwca.org.pl

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.