Nasze Miasto

„Wspieraj lokalnie” to projekt przygotowany przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy PITax.pl Program PIT.

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Ryk silników w Skarżysku

RR09 [640 x 457].jpg29 maja w Skarżysku-Kamiennej już po raz siódmy odbędzie się Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Road Runners Hard Core Party 2009.Od 29 maja jak co roku odbędzie się oficjalny przejazd uczestników zlotu ulicami naszego miasta. Mieszkańcy będą mogli podziwiać najróżniejsze typy pojazdów z całego świata. Tego roku trasa przejazdu została ustalona następującą: ul. Słoneczna, Wioślarska, Sportowa, Struga do Prostej, Prostą do skrzyżowania z Legionów, Legionów do skrzyżowania z Niepodległości, Niepodległości do dworca PKP, Sokola do skrzyżowania ze Spółdzielczą, Spółdzielczą do skrzyżowania z Armii Krajowej, Armii Krajowej do Krasińskiego, Krasińskiego do Niepodległości, Niepodległości do J. Piłsudskiego. J. Piłsudskiego do skrzyżowania z Tysiąclecia , gdzie nastąpi koniec parady i rozegrane zostaną konkurencje i pokazy motocyklowe w pobliżu i z udziałem MCK Skarżysko.

Szczegółowy harmonogram zlotu:

Piątek 29 Maja 2009 r.

10.00 - przyjmowanie uczestników
16.00 - oficjalne rozpoczęcie zlotu

Od 16.00 Kapele :

CARRION
THE REMOVAL MACHINE
TOTENTANZ
ZŁE PSY
LIPALI (stary Illusion)

Sobota 30 Maja 2009 r.

12.00 - wyjazd na paradę
- przejazd pod MCK
- część konkurencji zlotowych
- pokaz Stunt'u w wykonaniu v-ce mistrza Europy

Od 16.00 Kapele :

4 SZMERY
IZOTOP
CREE
MECH

20.00 - ogłoszenie wyników  i rozdanie nagród

Niedziela 31 maja 2009 r.

10.00 - oficjalne zakończenie zlotu

RR09 [640 x 457].jpg

 

bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.