Nasze Miasto

rozwoj-miasta

gratulacje

sferia

wifi

 

Logowanie

Wybory do Rady osiedla - Pogorzałe

urna [lid].jpg7 czerwca w trakcie trwania wyborów do Europarlamentu w naszej gminie odbędzie się  głosowanie w sprawie referendum śmieciowego. Na osiedlu Pogorzałym tego dnia wyborcy zagłosują także na kandydatów do rady osiedla.

Miejska Komisja Wyborcza informuje, że w trakcie trwania Eurowyborów oraz Gminnego Referendum Śmieciowego na osiedlu Pogorzałym zostaną przeprowadzone także wybory do rady osiedla. Wśród kandydatów obiegających się o to stanowisko znaleźli się: 

1. Bieszczad Michał Wojciech
2. Bugajski Paweł Dariusz
3. Dolęga Piotr Cezary
4. Gnat Edyta Monika
5. Gnat Zbigniew Jan
6. Iskra Marek Franciszek
7. Karpeta Grzegorz Piotr
8. Kasprzyk Roksana Kinga
9. Kołomański Bogdan
10. Kotańska Małgorzata Wioletta
11. Krajcarz Marcin
12. Lipnicka Barbara
13. Łyżwa Artur Tomasz
14 Mazurkiewicz Artur Konrad
15. Midor Tomasz
16. Półtorak Jacek Witold
17. Półtorak Nina Magdalena
18. Półtorak Wanda Helena
19. Staniec Krzysztof

Lokal wyborczy mieszczący się w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Warszawskiej 54 czynny będzie w dni 7 czerwca 2009 r. w godz. od 8.00 - 20.00. Wszystkich obywateli gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach.


bip
 

um

um

mbti um

 

Materiały Video

Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

Upowszechnienie dostępu do internetu.